• E-mail

    biuro@echoeg.com

  • TELEFON

    +48 577.052.973

  • BIURO GŁÓWNE

    PL, Warszawa, Al. Krakowska 110/114 B27

Aktualne oferty pracy

Młodszy specjalista ds. ochrony środowiska

Poszukujemy samodzielnego i zaangażowanego młodszego specjalisty ds. ochrony środowiska!

Opis stanowiska:

  • Obsługa baz BDO, CRO, BDS;
  • Przygotowywanie danych do sprawozdań środowiskowych z zakresu gospodarki odpadami, emisji zanieczyszczeń do powietrza (m.in. GUS,  KOBIZE, BDO);
  • Przygotowanie sprawozdawczości do organów administracyjnych z zakresu ochrony środowiska;
  • Współpraca z właściwymi urzędami i instytucjami;
  • Monitorowanie i nadzorowanie zmian w regulacjach prawnych związanych z ochroną środowiska;
  • Udział w audytach oceny zgodności z przepisami prawa w ochronie środowiska;
  • Opracowywanie wniosków operatów i niezbędnych dokumentów środowiskowych;
  • Monitorowanie rynku usług, analiza trendów i potrzeb potencjalnych klientów;
  • Nawiązywanie kontaktów handlowych i pozyskiwanie projektów.

Wymagania

  • Zaangażowanie – zależy nam na pracy z osobą, której chce się chcieć;
  • Wykształcenie kierunkowe z zakresu ochrony środowiska, inżynierii środowiska, zarządzania środowiskowego lub inne pokrewne;
  • Doświadczenie – min. roczne doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach;
  • Wiedza – podstawowa znajomość przepisów dot. ochrony środowiska i umiejętność stosowania ich w praktyce oraz dobra znajomość języka angielskiego;
  • Samodzielność – Twoim zadaniem będzie również tworzenie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy i potrzeby klienta – dlatego ważna jest dokładność, profesjonalizm i terminowość;
  • Energia – pracujemy dobrze i efektywnie, cały Zespół daje z siebie wszystko i takiej osoby poszukujemy. Chcemy, żebyś miał motywację do działania, gotowość na zmiany, chęć do ciągłego uczenia się i umiejętność pracy w zespole;
  • Dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu Ms Office;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Punktualność i sumienność;
  • Pasja i wiara w to, że warto dbać o środowisko naturalne.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w biurze firmy w Warszawie;
  • Program premii uzależniony od realizacji celów;
  • Narzędzia niezbędne do komfortowego wykonywania pracy – komputer, telefon, samochód służbowy – jeśli będziesz jeździł w delegacje, dobra kawa, duże biurko i atmosfera sprzyjająca pracy;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Szkolenia kierunkowe;
  • Dofinasowanie do nauki, w tym uzupełnienie wykształcenia wyższego – studia inżynierskie, magisterskie, podyplomowe, doktoranckie;
  • Dodatkowy płatny dzień urlopu z okazji Twoich imienin;
  • Możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej LUXMED.

Firma ECHO Energy and Safety Sp. z o.o. należy do grupy ECHO Environmental Group, która powstała w 2009 roku w odpowiedzi na wzrastające zainteresowanie usługami konsultingu ochrony środowiska w Polsce, w Europie Środkowej i Wschodniej. Zajmujemy się między innymi doradztwem w zakresie ochrony środowiska, włącznie z oceną zgodności prawnej, wdrażaniem i audytowaniem systemów zarządzania środowiskowego, zarzadzania energią, jakością i bezpieczeństwa pracy, jak również badaniami terenowymi środowiska gruntowo-wodnego oraz oceną stanu bezpieczeństwa i higieny pracy.
Oferujemy pracę w naszym głównym biurze w Warszawie – Al. Krakowska 110/114, Budynek B27, lok. 22 i 23.
Aplikacje zawierające CV prosimy przesłać na adres: echoeg@echoeg.com z nazwą stanowiska z ogłoszenia w tytule e-maila.

Inne informacje

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH
W przypadku, gdy zakres przesyłanych przez Pana/Pani danych wykracza poza katalog określony w art. 22¹ Kodeksu Pracy prosimy o zamieszczenie klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w postępowaniu rekrutacyjnym.”
W przypadku chęci udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych organizowanych przez ECHO Energy and Safety Sp. z o.o. prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych organizowanych przez Spółkę” (opcjonalnie).
Art. 13 RODO – obowiązek informacyjny
Dla kandydatów do pracy w ECHO Energy and Safety Sp. z o.o.
Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ECHO Energy and Safety Sp. z o.o., z siedzibą ul. Plantowa 5, 05-830 Nadarzyn; e-mail: echoeg@echoeg.com

Państwa dane osobowe będą przetwarzane w związku z wypełnieniem obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, o którym mowa w art. 22¹ Kodeksu Pracy oraz art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 lub na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679) w sytuacji kiedy zakres przesyłanych przez Pana/Pani danych wykracza poza katalog określony w art. 22¹ Kodeksu Pracy. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udziału w procesie rekrutacji.

Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych do czasu wycofania tej zgody.

Jednocześnie informujemy, że przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Młodszy Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Opis stanowiska

  • Realizacja projektów związanych z analizą emisji wbudowanych  (CBAM),
  • Realizacja projektów związanych z Rozszerzoną Odpowiedzialnością Producenta (ROP) w UE;
  • Współpraca z podmiotami zewnętrznymi również spoza UE;
  • Przygotowywanie danych do sprawozdań środowiskowych z zakresu gospodarki odpadami, emisji zanieczyszczeń do powietrza (m.in. GUS, KOBIZE, BDO);
  • Monitorowanie i nadzorowanie zmian w regulacjach prawnych związanych
    z ochroną środowiska;
  • Udział w audytach oceny zgodności z przepisami prawnymi;
  • Monitorowanie rynku usług, analiza trendów i działań konkurencji;
  • Nawiązywanie kontaktów handlowych i pozyskiwanie projektów;
  • Stałe poszukiwanie ekologicznych rozwiązań;
  • Budowanie i promowanie kultury pro środowiskowej wśród współpracowników;
  • Bieżąca współpraca z pozostałymi członkami zespołu.

Wymagania

  • Zaangażowanie – zależy nam na pracy z osobą, której chce się uczyć i rozwijać;
  • Wykształcenie – kierunkowe z zakresu ochrony środowiska, inżynierii środowiska, zarządzania środowiskowego;
  • Wiedza – podstawowa znajomość przepisów dot. ochrony środowiska
    i umiejętność stosowania ich w praktyce;
  • Język – dobra znajomość języka angielskiego;
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole;
  • Samodzielność w działaniu;
  • Umiejętność skutecznej komunikacji w mowie i piśmie;
  • Pasja i wiara w to, że warto dbać o środowisko.

Mile widziane

  • Znajomość mechanizmu CBAM (Carbon Border Adjustment Mechanism);
  • Realizacja projektów związanych z analizą śladu węglowego;
  • Profesjonalne działanie w Social Mediach

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Dofinansowanie do nauki, w tym uzupełnienie wykształcenia średniego lub wyższego – studia inżynierskie, magisterskie, podyplomowe, doktoranckie;
  • Dodatkowy płatny dzień urlopu z okazji imienin pracownika;
  • Zwrot za bilety na wydarzenia kulturalne;
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Informacje o pracodawcy

Firma ECHO Energy and Safety Sp. z o.o. należy do grupy ECHO Environmental Group, która powstała w 2009 roku w odpowiedzi na wzrastające zainteresowanie usługami konsultingu ochrony środowiska w Polsce, w Europie Środkowej i Wschodniej. Zajmujemy się między innymi doradztwem w zakresie ochrony środowiska, włącznie z oceną zgodności prawnej, wdrażaniem i audytowaniem systemów zarządzania środowiskowego, zarządzania energią, jakością i bezpieczeństwa pracy, jak również badaniami terenowymi środowiska gruntowo-wodnego oraz oceną stanu bezpieczeństwa i higieny pracy.

Aplikacje zawierające CV prosimy przesłać na adres: echoeg@echoeg.com z nazwą stanowiska z ogłoszenia w tytule e-maila.